stanzi ples

1. ročník Rodičovského Stanzi plesu

 
9.2. 2024 sme organizovali 1. ročník Rodičovského Stanzi plesu. Veľmi sa tešíme takej veľkej účasti hostí a veríme, že všetci hostia sa zabavili,

V mene celej Tanečnej skupiny Stanzi sa chceme úprimne poďakovať všetkým našim skvelým sponzorom za ich štedré dary, ktorými nám prispeli na náš charitatívny 1. Rodičovský Stanzi ples na podporu našich talentovaných dievčat. V tombole sme mali vyše 60 darov, čomu sa naši hostia veľmi potešili.

Osobitné poďakovanie patrí firme France-Tech Nitra za zapožičanie automobilu Peugeot na víkend s plnou nádržou. Nesmiernu radosť mali aj výhercovia 1.výhry a to bol pobyt v Liptovskom Jáne.

Samozrejme ďakujeme všetkým sponzorom a to: Martin Laca, Nikoleta Korímová Pankratov 4ka, Kaštieľ Mojmírovce, Terezia Company – Zdraviu prospešné huby a rastliny, Wingy Reštaurácia Pálenica Jelšovce Nitriansky samosprávny kraj, Gebrüder Gratz GesmbH, Divadlo Andreja Bagara v Nitre TAMI Mliečna chuť Tatier, Peter Varga, PizzaNitra, Farska Caffe/Barber shop, Ideadesign, , Reštaurácia & Pizza Coloseum, Amaru-centrum celostného zdravia- Lucia Felixová, Eva Dzíbelová, Voňavý-obchodík Dračie dni
Starbucks Slovensko, Biela Perla SK, Fitshaker Formel D Slovakia Víno PD Mojmírovce Hand made by Anka Sunny Academy Nitra Veľkoobchod Bečica sro Intersport Nitra Mário Hudec, Ľuboš Štibrányi, STAVLAND SK, s. r. o. Štitáre, TRANSEXPRES s. r. o. Nitra.

Veľká vďaka patrí aj Súkromnej obchodnej akadémii v Nitre, študentom a pani učiteľke Kristíne Šronkovej, ktorí v rámci svojho školského projektu pomohli po mnohých stránkach s organizáciou a zabezpečením celého priebehu plesu.

Zároveň chceme poďakovať aj Ina Kiššová a Milan Mesároš za mnohé veci, ktoré účastníci plesu videli a tešili sa z nich, no netušili, že je to ich práca. Vďaka za podporu patrí aj Obecný úrad Lehota a našim hlavným organizátorom – Mirko Bagocký Emília Kiššová-Bagocká, ako aj ostatným rodičom, ktorí pomohli pri organizovaní nášho prvého plesu – Mira Vira, Dodo Capek, Martin Štefanka, Maja Tvrdoňová Baková, Alenka Kečkéšová, Miriam Galova-Poljacekova.

Celým plesom nás sprevádzal hovoreným slovom Mario Zeumer do tanca nám hral Dj-Peter Polák a do spevu harmonikár Peter Šiller – vďaka.

O program sa nám postarali naše talentované Stanzi tanečnice pod vedením trénerok Petra Vančová-Lacová a Karolína Košudová. Ďakujeme dievčatám za krásny umelecký zážitok – Kristínka Jozeková, Ema Škorecová, Ela Škorecová, Saška Baková, Dominika Adamékova, Tánička Krupová, Sára Križanová, Ela Galová, Kala Pankratov, Tajanka Haladejová.

Jedna z našich tanečníc je aj talentovaná speváčka Sofia Dzíbelová alias Dyvora, ktorá sa predviedla aj svojím spevom a svojou prvou vlastnou skladbou. Veľkým prekvapením pre našu trénerku bolo aj vystúpenie bývalej Stanzi tanečnice Emmy Zubkovej na šále + Barborky Bagockej, ktorá predviedla akrobaciu na kruhu.

Gratulujeme výhercom všetkých darov.

Ďakujeme všetkým hosťom, že sa zúčastnili nášho plesu a veríme, že ste sa všetci bavili a o rok si to znovu zopakujeme.
Krátky zostrih z nášho plesu si môžete pozrieť aj v našom videu
stanzi deti
Návrat hore