Naše kurzy

Vitajte v tanečnej skupine STANZI, kde sme hrdí našou vášňou pre tanec a inováciou v contemporary štýle. Naše kurzy v tomto modernom tanečnom žánri sú špeciálne navrhnuté pre deti od prípravky po najstaršie vekové kategórie. V rámci týchto kurzov deti získavajú základy gymnastiky, tanca, baletu a akrobacie, ktoré sú prispôsobené ich veku a schopnostiam. 

Umožnite svojmu dieťaťu objaviť krásu a silu contemporary tanca v tanečnej skupine STANZI.

Prípravka

Výučba je zameraná na spoznávanie prvých tanečných krokov hravou formou a zároveň súčasťou hodín sú aj  základy gymnastiky, ktorá je základom tanca vo vyššom ročníku. Prostredníctvom tanca detí na našich hodinách môžu skúmať rôzne rytmy, pohyby a emócie. Zlepšujú si ich motoriku, koordináciu a celkovú fyzickú zdatnosť. Menší zostrih z našej hodiny s najmenšími detičkami, si môžete pozrieť aj na nasledúcom linku na FB

Tréning prebieha 1x do týždňa, každý utorok od 17:00 – 18:15 hod. Vhodné pre deti od 4-6 rokov.

Do tanečnej prípravky je možné prihlásiť Vaše dieťa kedykoľvek počas školského roka.

Pripravka Deti Stanzi

Skupina MINI

V skupine MINI trénujeme deti vo veku od 6 do 9 rokov, ktoré už majú základy gymnastiky a tanca. Naši tréneri sa venujú nielen novým choreografiám, ale aj zlepšovaniu prvkov akrobacie, tanečných prvkov, gymnastiky a baletu. Kategória MINI pravidelne súťaží so svojimi choreografiami nielen na domácej, ale aj zahraničnej úrovni, odkiaľ si prinášajú mnoho ocenení.

Môžete si pozrieť menšiu ukážku hodiny akrobacie s našim trénerom.

Tréning prebieha 3x do týždňa.

Skupina MINI Stanzi

Skupina DETI

V skupine DETI vo veku od 9 do 12 rokov sa zameriavame na náročnejšie tanečné prvky, akrobaciu a vyššiu úroveň gymnastiky v choreografii. Naše talentované dievčatá pracujú na tréningoch na zdokonaľovaní svojich schopností a tanečných techník. Kategória DETI taktiež pravidelne reprezentuje našu tanečnú školu na súťažiach doma aj v zahraničí, prezentujúc svoj talent a vášeň vo svete tanečného umenia.

Tréning prebieha 3x do týždňa.

Skupina JUNIOR

V poslednej vekovo najvyššej kategórii JUNIOR sú tanečníčky vo veku od 12 do 17 rokov, ktoré ovládajú gymnastiku a akrobatické prvky potrebné na zvládnutie náročných choreografií. Tieto talentované mladé umelkyne pracujú tvrdo na precíznom vykonávaní technicky zložitých tanečných prvkov, ktoré výstižne vyjadrujú cez svoje choreografie. Ich tréningy sú zamerané na rozvoj ich umeleckého nadania a vytrvalosti. Skupina JUNIOR je hrdá na to, že môže reprezentovať náš tanečný súbor na najvyšších súťažných pódiách a prezentovať svoju vášeň a oddanosť voči tanečnému umeniu.

Tréning prebieha 3x do týždňa.

Mimoškolský krúžok

V spolupráci so ZŠ Benkova sme pripravili pre deti možnosť navštevovať tanečnú prípravku priamo v priestoroch areálu školy. Tanečná prípravka sa nezameriava len na učenie základných tanečných prvkov, ale aj na posilňovanie základov gymnastiky. Je určená pre deti, ktoré milujú pohyb a chcú sa rozvíjať v tanci, a to v nesúťažnom prostredí.

Tréning prebieha 2x do týždňa a vhodný pre deti 1.  3. ročník.

Okrem intenzívnych tréningov počas celého roka sa tanečná skupina Stanzi zúčastňuje aj letného tábora a rôznych sústredení spojených s prespávačkou v priestoroch SZUŠ Ars Studio, ako aj sústredení mimo jej priestorov, kde si zdokonaľujú nielen gymnastické a akrobatické prvky, ale hlavne dolaďujú choreografiu pred prvou súťažou. Sústredenie v Radave organizujeme každý rok a krátky záznam si môžete pozrieť aj v našom videu na FB

Návrat hore