Stanzi uspechy

Naše úspechy

Tanečný súbor STANZI pravidelne prezentuje svoje choreografie na súťažiach DanceStar, Showtime Dance, Best Dance Group, Senecká dúha a na ďalších popredných slovenských súťažiach.

Z týchto podujatí sa úspešne kvalifikuje aj na medzinárodné súťaže v Českej republike a Maďarsku.

No najväčším úspechom je každoročná účasť na majstrovstvách sveta v chorvátskom Poreči, kde si náš tanečný súbor vždy vybojuje niekoľko medailových ocenení v celosvetovej konkurencii. Tento záver súťažnej sezóny im vždy prinesie pocit zadosťučinenia za tvrdú prácu počas celého školského roka.

Naše umiestnenia

2023

DanceStar Bratislava – kvalifikácia na MS v Poreči – Chorvátsko
1. miesto v kategórii MINI formácia: Want some sweets……..
2. miesto v kategórii JUNIOR solo: Nobody
2. miesto v kategórii D1 formácia: Our Planet, Our home
3. miesto v kategórii JUNIOR solo: My dear army dreamer
3. miesto v kategórii JUNIOR formácia: Self -reproach
3. miesto v kategórii JUNIOR solo: Metamorphosis
6. miesto v kategórii JUNIOR skupina: Time to break routine

Showtime Dance Levice – kvalifikácia na Majstrovstvá Európy v Siófoku – Maďarsko
1. miesto v kategórii MINI formácia: Want some sweets……..
1. miesto v kategórii D1 formácia: Our Planet, Our home
1. miesto v kategórii JUNIOR formácia: Self -reproach
1. miesto v kategórii JUNIOR skupina: Time to break routine
1. miesto v kategórii JUNIOR solo: Nobody
2. miesto v kategórii JUNIOR solo: My dear army dreamer
3. miesto v kategórii JUNIOR solo: Metamorphosis

Dancestar Majstrovstvá sveta v Poreči – Chorvátsko
1. miesto v kategórii JUNIOR formácia: Self -reproach
1. miesto v kategórii MINI formácia: Want some sweets……..
2. miesto v kategórii D1 formácia: Our Planet, Our home
3. miesto v kategórii JUNIOR skupina: Time to break routine

2022

DanceStar Vráble – kvalifikácia na MS v Poreči – Chorvátsko
1. miesto v kategórii JUNIOR Trio: Please….!!!!!!!
1. miesto v kategórii JUNIOR Quartet: I lost a friend
1. miesto v kategórii JUNIOR skupina: Children are our future…
1. miesto v kategórii JUNIOR formácia: War children
1. miesto v kategórii DETI formácia: Tailor
1. miesto v kategórii JUNIOR skupina: System isolated
2. miesto v kategórii JUNIOR solo: Want my home back
3. miesto v kategórii JUNIOR solo: How does a moment last forever
4. miesto v kategórii JUNIOR solo: And whar now…..?
5. miesto v kategórii DETI solo: Gypsy
6. miesto v kategórii JUNIOR solo: I belong to nature

Showtime Dance Levice – kvalifikácia na Majstrovstvá Európy Siofok
1. miesto v kategórii JUNIOR Trio: Please….!!!!!!!
1. miesto v kategórii JUNIOR Quartet: I lost a friend
1. miesto v kategórii MINI skupina: Chimneysweeps
1. miesto v kategórii JUNIOR formácia: War children
1. miesto v kategórii DETI formácia: Tailor
1. miesto v kategórii JUNIOR skupina: System isolated
1.  miesto v kategórii JUNIOR solo: Want my home back
1. miesto v kategórii JUNIOR solo: How does a moment last forever
1. miesto v kategórii JUNIOR solo: And whar now…..?
2. miesto v kategórii DETI solo: Gypsy
2. miesto v kategórii JUNIOR solo: I belong to nature
2. miesto v kategórii JUNIOR skupina: Children are our future..

BestDance Group – Banská Bystrica
1. miesto v kategórii MINI skupina: Chimneysweeps
1. miesto v kategórii DETI formácia: Tailor
1. miesto v kategórii JUNIOR skupina: Children are our future..

2021 – 2020

Aj keď naša tanečná skupina tvrdo pracovala na nových choreografiách počas celého roka, týždeň pred prvou súťažou sme boli nútení skončiť kvôli vypuknutiu LOCKDOWNU z dôvodu pandémie Covid-19, ktorá trvala dva roky.

2019

DanceStar Nitra – kvalifikácia na MS v Poreči
1. miesto: Our little sister at the boring weekend
2. miesto v kategórii MINI formácia: Bears
2. miesto: Preserve our Earth
1. miesto: Money makes the world go round or…?
1. miesto: Christmas miracle
5. miesto v kategórii DETI formácia: Forest creatures
1. miesto: Woman generation circulation
1. miesto: Never enough
1. miesto: Life unexpected moment

Senecká Dúha – Senec
1.miesto: Our little sister at the boring weekend
1.miesto v kategórii DETI formácia: Forest creatures
1.miesto: Preserve our Earth
1.miesto: Women generation circulation
2.miesto v kategórii MINI formácia: Bears
2.miesto: Never Enough
3.miesto: Christmas miracle
3.miesto: Life unexpected moment

BestDance Group – Banská Bystrica
1.miesto: Christmas miracle
1.miesto v kategórii JUNIOR formácia: Forest creatures
1.miesto: Women generation circulation
1.miesto: Life unexpected moment
TITUL: CHOREOGRAF ROKA a cestu do New Yorku !!!

Dancestar Majstrovstvá Sveta v Poreči – Chorvátsko
1.miesto v kategórii MINI formácia: Bears
1.miesto: Money makes the world go round,or…?
2.miesto: Preserve our Earth
2.miesto: Christmas miracle
2.miesto v kategórii DETI formácia: Forest creatures
2.miesto: Our little sister at the boring weekend
3.miesto: Life unexpected moment
7.miesto: Women generation circulation

2018

DanceStar Nitra – kvalifikácia na MS v Poreči
2. miesto: Každé dievčatko môže byt princezná
2. miesto Afterwar children
1. miesto: World of child´s bad dreaming
1. miesto: In the playground
1. miesto: Forever together
2. miesto: Do your best and follow your passion
1. miesto: Afterlife happiness

BestDance Group – Banská Bystrica – kvalifikácia
3. miesto: World of child´s bad dreaming
1. miesto: In the playground
1. miesto: Forever together
2. miesto: Do your best and follow your passion
1. miesto: Afterlife happiness

Senecká dúha:
2. miesto: Každé dievčatko môže byť princezná
1. miesto Afterwar children
2. miesto: World of child´s bad dreaming
3. miesto: In the playground
1. miesto: Forever together
2. miesto: Do your best and follow your passion
1. miesto: Afterlife happiness

Dancestar Majstrovstvá Sveta v Poreči – Chorvátsko
1. miesto Afterwar children
3. miesto: World of child´s bad dreaming
1. miesto: In the playground
4. miesto: Do your best and follow your passion
5. miesto: Afterlife happiness

BestDance Group – Praha -finále
3. miesto: World of child´s bad dreaming
1. miesto: In the playground
4. miesto: Forever together
2. miesto: Do your best and follow your passion
2. miesto: Afterlife happiness

2016

DanceStar Piešťany – kvalifikácia na MS v Poreči
1. miesto: Milord
1. miesto: Láska troch generácií
1. miesto: Malí žobráci
4. miesto: Ochrancovia lotosoveho kvetu
4. miesto: Najdúch
6. miesto: Voľba
2. miesto: Noc splnených snov

Showtime Dance Levice – kvalifikácia na Majstrovstvá Európy Siofok
1. miesto: Milord
1. miesto + špeciálna cena poroty: Láska troch generácií
1. miesto: Malí žobráci
1. miesto: Ochrancovia lotosového kvetu
1. miesto: Najdúch
3. miesto: Voľba
2. miesto + špeciálna cena poroty: Noc splnených snov

Pribinov pohár
1. miesto: Milord
2. miesto: Láska troch generácií
4. miesto: Malí žobráci
1. miesto: Ochrancovia lotosového kvetu
1. miesto: Najdúch
3. miesto: Voľba
1. miesto: Noc splnených snov

Saltare orbis malacky
1. miesto :Milord
3. miesto: Láska troch generácii
Cena poroty: Malí žobráci
3. miesto: Ochrancovia lotosoveho kvetu
Cena poroty: Najdúch cena poroty
3. miesto Volba
1. miesto: Noc splnených snov

Majstrovstvá sveta Dance star Poreč
1. miesto: Milord, solo junior/open +  cena poroty
1. miesto : Ochrancovia lotosového kvetu
1. miesto: Malí žobráci
1. miesto: Najdúch
2. miesto: Noc splnených snov

Majstrovstvá Európy Levice
1. miesto: Milord + špeciálna cena poroty
3.miesto: Láska troch generacii
1. miesto: Malí žobráci
3. miesto: Ochrancovia lotosového kvetu
1. miesto: Najdúch + špeciálna cena poroty
3. miesto: Voľba
2. miesto: Noc splnených snov

Návrat hore