O nás

Tanečná skupina STANZI je ohromujúci príbeh o vášni, oddanosti a neúnavnom hľadaní umenia cez pohyb. Od roku 2012 sme hrdí na to, že reprezentujeme SZUŠ ARS Studio a mesto Nitra doma aj za hranicami v oblasti scénického výrazového tanca – showdance/contemporary.

Sme známi svojou úspešnosťou s viac ako stovkou popredných umiestnení na prestížnych slovenských, európskych a svetových súťažiach. Každý krok, každý výraz, každý moment je pre nás výzvou a príležitosťou vytvárať niečo neskutočné.

Náš tanečný súbor je špecializovaný na contemporary tanec, umeleckú formu, ktorá v sebe spája expresívny pohyb, hlboké emocionálne prejavy a inovatívne choreografické techniky. Naša vášeň spočíva v neustálom presahovaní hraníc, v sebarealizácii a v prínose nových foriem umenia pre svet. 

Štúdium s našimi pedagógmi nie je len o základnej príprave, ale o otvorení dverí k nekonečným možnostiam. Deti s talentom na pohyb získavajú širšie spektrum tanečných predmetov, praktickú prípravu na súťaže a tvorivé sústredenia, čím rozvíjajú nielen svoje tanečné nadanie, ale aj svoju osobnosť a kreativitu. STANZI nie je len tanečná skupina. Je to spoločenstvo vášnivých jednotlivcov, ktorí spolu tvoria príbeh, ktorým sa inšpirujeme a zanechávame stopu v svete tanca.

Ponúkame kurzy tanca pre deti od prípravky po najstaršie vekové kategórie, v rámci ktorých deti získavajú základy gymnastiky, tanca a akrobacie prispôsobené ich veku a schopnostiam.

Tréneri tanečného štúdia:

PETRA LACOVÁ
Choreograf
LUCIA ZAŤKOVÁ
Tanečná príprava a tanečná technika
ALEXANDRA IVANIČKOVÁ
Gymnastika
KAROLÍNA KOŠUDOVÁ
Choreograf
MARTIN CABADAJ
Akrobacia
Návrat hore